VÁNOČNÍ EDICE 2018

VÁNOČNÍ EDICE 2018

0,00Kč

Nové vánoční balení je složeno z květového medu v tekuté i pastové úpravě v jedné sklenici!
Toto efektní duo balení je opatřeno 3D logem na uzávěru, které si můžete po odloupnutí díky oboustranné lepící pásce dále nalepit. Protože předpokládáme, že tento med bude sloužit většinou jako dárek, připravili jsme i speciální etiketu s přáním, které pouze opatříte svým podpisem.

MEDové Vánoce Vám přeje: Rodinné včelařství Roztočilovi


 MED KVĚTOVÝ

pochází z nektaru květů, obsahuje větší množství glukózy, tedy cukru hroznového. Tyto světlé medy díky malým krystalkům glukózy a četným pylovým zrnkům krystalizují poměrně brzy.
Květové medy dále můžeme rozdělit na širokou škálu typů, podle toho v jaké oblasti včely nektar sbírají. Často se setkáváme s medy řepkovými, vřesovými, smetankovými, akátovými a dalšími. Ve své podstatě je každý med originál, protože obsahuje originální složení a poměr různých nektarů z různých rostlin.

 MED KVĚTOVÝ PASTOVÝ

má perleťově bílou barvu a jak z názvu vyplývá, také pastovitou konzistenci připomínající krém. Dobře se natírá na pečivo aniž by stékal a v čaji nebo kávě se rozpouští uplně stejně jako tekuté medy.
Tento med je vlastně do této podoby řízeně zkrystalizovaný a dále již nekrystalizuje! Není ho proto po čase potřeba ztekucovat a zbytečným zahříváním znehodnocovat.Spousta lidí si med ztekucuje v mikrovlnce, v lepším případě ve vodní lázni, která však dosahuje i100 stupňů. Tím si med znehodnotí a připraví se o veškeré zdraví prospěšné látky.


 Obsah medu ve sklenici: 950 g

Prodej medu na dálku přes internet nelze považovat za "PRODEJ ZE DVORA" a je pro něj vyžadována registrace u dozorového orgánu.
Proto si naše medové produkty můžete přes e-shop pouze rezervovat, a osobně zakoupit na této adrese:

BLENDED WINE

BRNO - KOHOUTOVICE

Libušina třída 2 - pod poštou

Tel.: 770 144 250

Email: blended@blended.cz